Navigation

26 juni 2021 bestaat vv Pekelder Boys 75 jaar!

Zaterdag 26 juni 2021 bestaat vv Pekelder Boys 75 jaar. Wij willen dit als club natuurlijk graag met onze leden vieren. Daarom hebben we besloten om er een jubileumjaar van te maken en tijdens dit jaar een aantal activiteiten te organiseren.

We trappen zaterdag 19 juni af met een Fc Groningen Clinic voor de jeugd. Vervolgens hebben we zaterdag 26 juni een mixtoernooi waar alle senioren aan mee mogen doen. In de maanden erna zal het programma er als volgt uit zien. Houdt onze website in de gaten voor de exacte data, deze zullen later bekend worden gemaakt.       
19 juni – Fc Groningen clinic
26 juni – Mixtoernooi
4 juli zondag ’s middags 14.00 uur – Ontdek-je-plekje: Speur-fietstocht door de Pekela’s
augustus – Pubquiz nr. 75
september – Partijtje Oktoberfest
november- T17+D12 Finish Darttoernooi (gooi 75 uit en win 75 bier) 
december – Klaverjasmarathon 

In december zullen we het programma voor de tweede seizoenshelft bekend maken.