Navigation

Pekelder Boys vraagt iedereen: spaar Jeugd Sponsor Munten voor onze club!

vv Pekelder Boys vraagt iedereen: spaar Jeugd Sponsor Munten voor onze club!

Ook dit jaar doen wij weer mee aan de Poiesz Jeugd Sponsor Actie. Wij moedigen mensen daarom aan om hun boodschappen te doen bij Poiesz en Jeugd Sponsor Munten te sparen. Door de munten in de koker te stoppen van Pekelder Boys bij de Poiesz supermarkt in Nieuwe Pekela helpt u al mee.

Hoe meer Jeugd Sponsor Munten in de koker worden gestopt van, hoe meer sponsorgeld aan het eind van de actie door Poiesz supermarkten wordt uitgekeerd. Het sponsorgeld komt ten goede aan de jeugd van onze vereniging.

Jeugd Sponsor Munten krijgt u gratis bij de kassa van alle Poiesz supermarkten. De koker voor de Jeugd Sponsor Munten van Pekelder Boys is te vinden bij de Poiesz supermarkt in Nieuwe Pekela. De Jeugd Sponsor Actie loopt van maandag 15 februari t/m 11 april 2021 bij Poiesz supermarkten.