Navigation

Vacature: Trainer 2e elftal – Seizoen 2022-2023

Pekelder Boys zoekt een trainer voor het nieuwe voetbalseizoen. Wij zijn op zoek naar een trainer die als verbindingsman en motivator tussen de spelers staat. De belangrijkste taak van de trainer is om de juiste formule voor plezier en prestatie te creëren.

Het tweede elftal speelt op dit moment in de zondag reserve 5e klasse. De selectie bestaat uit hoofdzakelijk jonge spelers. Het ontwikkelen en inbrengen van een vaste speelstijl is een belangrijke doelstelling voor de komende seizoenen. Daarnaast moet ook aandacht worden gegeven aan het verbeteren van de individuele kwaliteiten van de spelers.

Dit vragen we:
– Communiceert transparant en duidelijk met spelers, leider en staf;
– Biedt gevarieerde oefenstof gericht op techniek, tactiek en conditie;
– Heeft aandacht voor collectief en individu;
– Toont betrokkenheid bij de gehele vereniging;
– Weet spelers te prikkelen en te motiveren om beste uit zichzelf te halen;
– Verzorgt twee avonden per week de training voor de selectie;
– Begeleidt en coacht de wedstrijden van het tweede elftal.

*Een geldig trainersdiploma is van toegevoegde waarde, maar geen vereiste.

Dit bieden we:
– Een prachtige, gezonde vereniging die haar 75e jubileum viert;
– Volop ruimte voor eigen inbreng, ook buiten het veld;
– Een jonge en ambitieuze spelersgroep;
– Passende vergoeding;
– Mooie accommodatie en goede trainingsfaciliteiten;
– Gezelligheid van een echte dorpsvereniging.

Solliciteren op de vacature? Stuur je motivatie en je CV naar info@vvpekelderboys.nl We ontvangen je sollicitatie graag zo snel mogelijk. Voor meer informatie over de vacature neem je contact op met Ronnie Meijer via 0653583471.